Straža nastavak sezone otvorila sjajnom pobjedom

Danas je startao i proljetni dio 4. NL središte

Danas je startao i proljetni dio 4. NL središte. Odigrane su 4 utakmica, a od 4 zagorska predstavnika na teren je izašla samo Straža. Ne samo da je izašla, nego je na baš sjajan način otvorila proljetni dio, ili bolje reći završila jesenski dio. Naime, na rasporedu je bilo 17. kolo, koje je ostalo još kao dug od jesenskog dijela. Straža, koja se bori za opstanak dočekala je trećeplasirani Dinamo iz Odranskog Obreža. Gosti su poveli u 14. minuti preko Danijela Savičića, no povratnik u redove Straže Borna Vidiček, već je u 32. minuti izjednačio. U nastavku Straža dolazi do potpunog preokreta i golom Mislava Čučeka u 68. minuti dolazi do vrlo vrijedne pobjede 2:1. Straža je i dalje na 15. mjestu, ali sada sa 13 bodova, no nemojmo zaboraviti da još ima jednu zaostalu utakmicu jesenskog dijela kod kuće protiv zadnje Zeline, a i u 18. kolu bit će domaćin. U Hum na Sutli dolazi Croata Hrastje. Danas je odigran i pravo derbi, susret dvije vodeće ekipe. Ravnice i Lukavec igrali su 1:1, pa su Ravnice i dalje bez poraza, ali na 2. mjestu. Lukavec ima 42, a Ravnice 39 bodova. Danas je još Rugvica sa 2:1 pobijedila Moslavinu, a Zagreb sa 4:1 Zelinu. Sutra je na rasporedu preostalih 5 utakmica, a na teren će i preostali zagorski predstavnici. Mladost iz Zaboka gostuje kod Odre, Tondach kod Gradića, a Stubica dočekuje Croatiu Hrastje.