Stubica pokleknula u završnici

4. NL – središte 17. kolo: Stubica – Croatia Hrastje 0:1

U 17. kolu 4. NL središte Stubica je dočekala Croatiu Hrastje. Bio je to pravi mali derbi sredine ljestvice, i zadnji dug ove dvije ekipe prema jesenskom dijelu. Naime, u utakmicu su ekipe ušle sa samo jednim bodom razlike na ljestvici. Croatia je bila 7. s 23. boda, a Stubica 10. s 22 boda. Dakle pobjeda bi i jednima i drugima donijela lijepi početak proljeća. U prvih 45 minuta više od igre imala je Stubica, gosti su zaprijetili tek u zadnjih 10 minuta, no golova nije bilo. Najbliže golu Stubica je bila u 38. minuti kada su Korman Glavom i Koletić nogom pucali sa samo 7-8 metara u 10 sekundi, ali je Kralj oba udarca obranio. U nastavku izjednačena borba, i kada se već činilo da će završiti bez golova, u 86. minuti, gosti su izveli akciju po desnoj strani, nakon ubačaja i povratne lopte u kaznenom se prostoru najbolje snašao Ivan Fluka i zabio za 0:1.

Poraz Tondacha kod Gradića, bod Mladosti kod Odre

I koliko je jučerašnji dana donio super učinak zagorskih predstavnika u višim ligama, danas ni jedan od zagorskih klubova nije uspio zabiti niti gol, a do boda je stigla jedino Mladost Zabok, koja je odigrala 0:0 kod Odre. Tondach je poražen kod Gradića, bilo je 3:0 za domaćine uz tri gola Igora Hajduka. U 18. kolu čeka nas veliki derbi između Stubice i Tondacha u nedjelju, Straža dočekuje Croatiu Hrastje, a Mladost gostuje kod Zagreba.

Vremenski uvjeti povoljni su za vožnju. Zbog radova i privremene regulacije prometa moguće su povremene smetnje i zastoji. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. PRIVREMENA REGULACIJA PROMETA NA CESTAMA: A...