Remi Zagorca protiv Dugog Sela, Gaj remizirao kod lidera

Zagorec je remizirao kod kuće u utakmici 13. kola III. HNL-središte protiv vrlo kvalitetne momčadi Dugog Sela. Na kraju je bilo 1:1. Goste je u vodstvo već u 12. minuti doveo Maks Slunjski, da bi konačnih 1:1 postavio Josip Cvilko deset minuta prije kraja utakmice.

Gaj je remizirao kod lidera Jaruna, krajnji rezultat bio je 2:2. Domaći su dva puta vodili. Prvo ih je u 15. minuti doveo u vodstvo prvi strijelac lige Igor Prijić, da bi stvari na početak u 58. minuti vratio Jurica Ščuric. Samo minutu kasnije tamnoputi Aboubacar Bamba  Diarrassouba dovodi Jarun u vostvo od 2:1, da bi konačnih 2:2 u 70. minuti utakmice postavio Martin Šaban.

Nakon 13. kola u vodstvu je Jarun s 28 bodova, dok je Trnje s bodom manje na drugoj poziciji. Trećeplasirani Kurilovec ima 23 boda, ali i tri utakmice manje. Zagorec drži šestu poziciju s 21 bodom, dok je Gaj sedmi s 19 bodova.

ZAGOREC - DUGO SELO 1:1 (0:1)

KRAPINA: ŠRC Podgora, SUCI: Slišković, P. Krmar, M. Krmar

STRIJELCI: 0:1 Slunjski 12', 1:1 Cvilko 80'

ZAGOREC: Bašić, Kovačec (80' Vojaković), Prahić, Smrekar, Kolar (46' Majcenić), Mlinarić, Turniški (70' Cvilko), Kanceljak (70' Turk), Poljak, Landripet, Tarle. TRENER: Drago Bartolić

DUGO SELO: Bilić, Čečura, Mrčela, Filipović, Pekčec, Grgić (89' Ćelić), Filipović (90'+2 Talan), Puretić, Drmić, Lončar (46' Bešlić), Slunjski. TRENER: Miroslav Škrlec

Ostali rezultati 13. kola:

Jarun - GAJ MAČE 2:2 (Prijić 15', Diarrassouba 59'/Ščuric 58', Šaban 70')

Mladost - Vrapče 1:1 (Baniček 38'/Salopek 11')

HAŠK - Trnje 1:2 (Rihtar 90'+3/Guja 27' (11m), Miloš 48' (ag))

Maksimir - Karlovac 1919 1:3 (Krznar 18' (11m)/Prpić 41', Bagarić 52', Mamić 71')

Špansko - Lučko 1:2 (Bajan 50'/Vajdovčić 29', Mesec 90'+2)

Bistra - Segesta 4:1 (Rašić 8' (11m), Lovrić 18', 27', Šturlan 54'/Horvat 2')

Ponikve - Trešnjevka 0:1 (Čakarun 51')