Golubovec sedmicom na vrh ljestvice

4. NL – središte A: 2. kolo: Slunj – Golubovec 1:7

SLUNJ - Nakon lijepog starta i pobjede u 1. kolu u zagorskom derbiju protiv Straže, Golubovec je u 2. kolu 4. NL središte, skupina A gostovao kod Slunja. Lijepi start pretvoren je u još ljepši nastavak, jer je novak u 4. NL zabio Slunju u njegovom dvorištu čak 7 komada. Krenulo je već u 8. minuti golom Matije Bobeka, na 0:2 povisio je Kresonja u 25., a na 0:3 opet Matija Bobek u 26. minuti. Na odmor se otišlo sa 0:4, a zabio je Dario Bobek u 30. minuti. U nastavku je za domaćine smanjio Turkalj u 50. minuti, ali je Kresonja svojim drugim golom samo minutu kasnije povisio na 1:5. Robert Kuharić u 74. i Kruno Kuharić u 81. postavili su konačnih 1:7, s tim da je Filip Škvorc u 57. minuti obranio i kazneni udarac. Golubovec je jedina ekipa sa dvije pobjede u dva kola i izbio ja na vrh ljestvice, a u 3. kolu čeka Blato.

4. NL – središte skupina A, 1. kolo

SLUNJ – GOLUBOVEC 1:7

SUCI: Kožar, Petriško, Filko

STRIJELCI: 0:1 Mat. Bobek 8', 0:2 Kresonja 25', 0:3 Mat. Bobek 26', 0:4 D. Bobek 30', 1:4 Turkalj 50', 1:5 Kresonja 51', 1:6 R. Kuharić 74', 1:7 K. Kuharić 81'

SLUNJ: Radočaj, Zeko, Paulić (89' Sminderovac), Bauman (62' Špoljarić), Turkalj, Sabljak (75' Bičanić), Vidoš, Jurčević, Abrlić, Wane, Požega; trener: Dalibor Sabljak

GOLUBOVEC: Škvorc, Mar. Bobek, Mat. Bobek, Vinceljak, Mutak, N. Bobek (79' K. Kuharić), Kresonja, D. Bobek, R. Kuharić, B. Leško (70' Ivanuš), Sokolić (58' K. Kuharić); pom. trener: Tomislav Škudar