Gaj i Vrbovec podijelili bodove

Zaostala utakmica 4. kola III. HNL-središte-Zagreb

U zaostaloj utakmici 4. kola III. HNL-središte-Zagreb Gaj i Vrbovec podijelili su bodove u Maču. Utakmica je završila rezultatom 2:2. Gosti su poveli već u 4. minuti nakon što je Trošić iznenada pucao s 25 metara udaljenosti i iznenadio loše postavljenog Horvata. U 16. minuti Deak je zabio direktno iz kornera s desne strane za 1:1. Gosti ponovno vode u 52. minuti kada je Tolić ubacio za Josipa Colarića, a ovaj iz blizine matirao nemoćnog Horvata za 1:2. Konačnih 2:2 postavio je u 82. minuti glavom Iskrić, nakon još jednog odlično izvedenog kornara Deaka.

GAJ MAČE – VRBOVEC 2:2 (1:1)

MAČE: igralište Gaja, GLEDATELJA: 200, SUCI: Petrunić, Novosel i Delač.

STRIJELCI: 0:1 Trošić 3’, 1:1 Deak 16’, 1:2 J. Colarić 52’, 2:2 Iskrić 82’.

GAJ MAČE: Horvat, Deak, Brlečić, Sambol, Haramustek, Cvrtila (70’ Rihtar), Šaban, Postonjski (89’ Krpanec), Vukadin, Ščuric (60’ Tomek), Kipa (46’ Iskrić). TRENER: Danijel Tomašković

VRBOVEC: Zrinšćak, Slišković, Ćosić, D. Colarić, Babić, J. Colarić (90’+2 Škaro), Tolić, Salatović (81’ Hercig), Perišić, Trošić, Režabek. TRENER: Dražen Fulir