Zagorec zasluženo slavio u nesvakidašnjoj golijadi

Krapinski Zagorec u zaostaloj utakmici 9. kola protiv Ponikvi pobijedio je rezultatom 6:4

Krapinski Zagorec zasluženo je slavio u zaostaloj utakmici 9. Kola protiv Ponikvi rezultatom 6:4. Čak deset je golova postignuto u Podgori u utakmici koja je obilovala uzbuđenjima. Nakon deset minuta Zagorec je već vodio s 2:0. Prvo je zabio Firer, a potom i Smrekar glavom na asistenciju Vojakovića. Kada je Smrekar nakon pola sata igre zabio svoj drugi pogodak činilo se da su stvari rješene, ali uzbuđenja su tek počela. U 31. Minuti Brajko je smanjio na 3:1, a samo tri minute kasnije iz kaznenog udarca poentirao je Azizi, nakon što je Mlinarić srušio Smrekara. Nakon što je Kanceljak poentirao glavom u 39. Minuti Zagorec na poluvrijeme odlazi rezultatom 4:2. U 64. Je Lojber smanjio na 4:3, a samo sedam minuta kasnije Brajko svojim drugim pogotkom vraća stvari na početak. Tri minute kasnije srušen je Kanceljak, a s bijele točke precizan je Firer. Konačnih 6:4 postavlja Cvilko prekrasnim pogotkom sa ruba kaznenog prostora.

ZAGOREC – PONIKVE 6:4 (4:2)

STRIJELCI: 1:0 Firer 7’, 2:0 Smrekar 10’, 3:0 Smrekar 30’, 3:1 Brajko 31’, 3:2 Azizi 34’ (11m), 4:2 Kanceljak 39’, 4:3 Lojber 64’, 4:4 Brajko 71’, 5:4 Firer 74’ (11m), 6:4 Cvilko 85’.

ZAGOREC KR: Bašić, Prahić, Firer, Smrekar, Mlinarić, Turniški (90’ Kolar), Kanceljak (84’ Cvilko), Poljak, Landripet, Tarle, Vojaković (77’ Kovačec). TRENER: Drago Bartolić

PONIKVE: Orlović, Brcko, Bakarić, Štimac, Kahlina (90’ Ačkar), Lojber (84’ Nasić), Azizi (46’ Čukelj), Cvitanović, Markušić (46’ Bagarić), Miklečić, Brajko. TRENER: Hrvoje Pipinić