Šprajc se vratio na male ekrane i otkrio zašto i kako je smršavio 15 kilograma
Voditelj 'Stanja nacije' priznao je da je za njegovu nikad bolju formu, pored promjene prehrambenih navika, zaslužna i tjelovježba.
Nakon pet mjeseci pauze sinoć je s prikazivanjem na RTL-u krenula nova sezona društveno-političke satire 'Stanje nacije', s neizostavnim Zoranom Šprajcom. Voditelj će u svojoj emisiji na sebi svojstven način komentirati aktualnu hrvatsku političku scenu, kao i društvena zbivanja. Novi stol, nova najavna špica i scenaristi nisu jedina novost kad je riječ o novoj sezoni jedne od najpopularnijih emisija u Hrvata.
- Morao sam se smanjiti za petnaest kilograma jer je stol koji smo naručili kao dio nove scenografije ispao manji nego što smo očekivali. Pa je produkcijski tim procijenio da je jeftinije da ja smršavim nego da naručujemo novi stol. Nije bilo lako, ali, eto, na kraju su me uspjeli ugurati u stol - rekao je Šprajc u razgovoru za Studio. Voditelj je i otkrio na koji način je uspio skinuti toliko kilograme u svega nekoliko mjeseci: - Nisam ni pio ni jeo ništa što ne deblja. Jer dosad sam se držao nutricionističkih preporuka i nastojao jesti i piti ono što ne deblja, ali bez rezultata. Onda sam promijenio ploču, okrenuo pilu naopako i to se, evo, pokazalo kao ispravan pristup. Doduše, odrekao sam se kruha i slatkiša, ali bez toga se može. Bez slanine ne može - ispričao je uvijek dobro raspoloženi Zoran.
Prethodni članak
Sljedeći članak
NOVI BABY BOOM: U Zagorju rođeno 28 beba, evo tko su i odakle njihove mame
Paprike u vrtu su vam tanke, a ne mesnate? Dodajte im ovo i razlika će vas iznenaditi
Vidite li ovog kukca u dvorištu? Nemojte ga tjerati, učinit će vam veliku uslugu
Čovjek stoji s bombom kod osnovne škole, policija zatvorila okolne ulice!
Policija objavila što je u Zagorju pronašla kod jednog Afganistanca
Otkrijte što vas čeka: Veliki preokreti i neočekivani financijski dobici za 11. srpanj
[FOTOGALERIJA] Otvorena Tamburaška noć u Maču, kreće tri dana dobre zabave
Policajac zbog nasilnog ponašanja udaljen iz službe
FOTO: Zaplijenjeno više od 2300 litara ilegalne domaće rakije
Marija Bistrica proslavila Dan općine uz najavu kapitalnih projekata vrijednih desetke milijuna eura
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
