[FOTO] Margarita Pažur osvojila titulu i plasman na Miss Hrvatske
Sračinec je ove godine bio domaćin ljepote, elegancije i mladenačke ambicije. U predivnom okruženju parka Velika graba, pred uistinu velikim brojem posjetitelja, održan je izbor Miss Varaždinske županije, a večer ispunjena glamurom, modom i odličnom atmosferom uveličana je izborom nove predstavnice Varaždinske županije na nacionalni izbor Miss Hrvatske.
Lijepom tijarom okrunila se dvadesetpetogodišnja Margarita Pažur i time osigurala svoje mjesto među finalisticama 31. izbora za Miss Hrvatske. Margarita Pažur iz Budinščine svestrana je fizioterapeutkinja i instruktorica reformer pilatesa. Uz uspješno završen preddiplomski studij, Margarita se ističe znanjem stranih jezika, tečnom komunikacijom na engleskom i njemačkom, dok trenutno uči i španjolski. Njeni interesi su raznoliki, od latinoameričkih plesova i makeup-a do čitanja i poduzetništva. ''Tijekom prakse u bolnici stekla sam dragocjeno iskustvo radeći sa starijim i nemoćnim osobama, što je dodatno oblikovalo moju empatiju'', izjavila je.
Prijatelji je opisuju kao elokventnu, organiziranu i ambicioznu osobu koja vjeruje da se u svakoj situaciji može pronaći nešto dobro. Njezin životni moto je: 'Nakon svake kiše uvijek dolazi sunce’’.
Titulu prve pratilje ponijela je Ariana Martinec, koja je također oduševila stručni žiri i publiku svojim nastupom.
Finalistice su tijekom večeri pokazale ljepotu, samopouzdanje i osobnost predstavljajući se u kreacijama dizajnerice Snježane Radev, vlasnice obrta Brokat. Posebnu eleganciju donijele su večernje haljine i vjenčanice Nikolina wedding store, dok su za besprijekoran izgled natjecateljica bili zaslužni stručnjaci iz beauty industrije. Za frizure se pobrinula Lidija Pintarić, vlasnica Frizerskog studija Lidija, a za profesionalni make-up vizažistica Martina Peršić. Svečanu večer dodatno je obogatio nastup Danijela Banića iz Baruna, dok je program vodio Davor Garić, koji je svojim šarmom i iskustvom oduševio posjetitelje.
Smješten u zelenom srcu Varaždinske županije, Sračinec je još jednom potvrdio zašto slovi kao mjesto ugodnog življenja, gostoljubivih ljudi i očuvane prirode. Upravo je taj spoj prirodne ljepote i vrhunske organizacije dao poseban pečat ovogodišnjem izboru. „Izbor Miss Varaždinske županije održava se pod pokroviteljstvom Općine Sračinec, stoga se ovim putem zahvaljujem načelniku gospodinu Božidaru Novoselcu“, izjavila je Iva Loparić Kontek, vlasnica licence Miss Hrvatske za Miss Svijeta.
Pobjednica izbora Miss Varaždinske županije Margarita, postala je sedma finalistica nacionalnog izbora te će predstavljati svoju županiju na završnici 31. izbora za Miss Hrvatske, gdje će imati priliku boriti se za prestižnu krunu najljepše Hrvatice i plasman na svjetski izbor Miss World.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Potres zatresao Hrvatsku: Zabilježeno podrhtavanje tla, oglasila se Seizmološka služba
Još jedna nesreća u Zagorju vozača električnog romobila. Helikopterom prebačen u bolnicu
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
Zagorje očekuje grmljavinski pljusak: Božarov otkrio kada dolazi promjena vremena
Vozači, pripremite se na gužve: Veliki radovi na Zagorskoj magistrali kod Westgatea trajat će mjesecima
Ova tri horoskopska znaka ovog bi se ljeta mogla zaručiti
''Aleks i Bara – kako je sve počelo'' oduševili Radoboj
Šef DHMZ-a otkrio zašto se u Zagorju češće od prosjeka pojavljuje tuča i kada nam prijeti novi toplinski val
Turnir u Mariji Bistrici Nevenu Bertoviću
Oprez: Povlačenje proizvoda zbog povećanog sadržaja olova
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
