POBJEDNIK ŠTRUKLIJADE: Evo gdje se peku najbolji zagorski štrukli!
Među 18 natjecatelja iz čitavog Zagorja, ocjenjivači sud na današnjoj Štruklijadi izabrao je one najbolje. Među tri prvoplasirana uzorka, našli su se i štrukli jedne zagorske bolnice.
Poznati proizvođači zagorskih mlinaca, tvrtka Zebrano iz Brestovca Orehovičkog, pobjednici su ovogodišnje Štruklijade, koja se danas održala osmu godinu za redom.
Njihove štrukle ocjenjivački žiri kojeg su činili Branko Čukelj, direktor hrane i pića u hotelu Sheraton, Božica Brkan, glavna urednica internetskog portala Oblizeki i etablirani zagorski kuhar Slavko Večerić, ocijenili su najboljima, a samo za jedan bod slabije su ocijenjeni drugoplasirani štrukli zabočke slastičarnice „Tri užitka“.
Iako se često znaju čuti pritužbe na mnoge bolničke kuhinje, u Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice pacijenti i posjetititelji se zasigurno neće žaliti na zagorske štrukle. Naime, štrukli njihovih kuhara na današnjoj su Štruklijadi osvojili treće mjesto, među 18 natjecatelja među kojima su bili brojni renomirani zagorski restorani i hoteli.
Ova popularna gastro-turistička manifestacija i ove je godine privukla preko tisuću posjetitelja, koji su u kupališnom centru Aquae Vivae u Krapinskim Toplicama mogli uživati u brojnim autohtonim zagorskim delicijama.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Vrućina još jača, evo kad stiže vrhunac toplinskog vala
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Zagorec podnio prijavu policiji: 'Nisam dobil kredit'
Drama u Zagorju: Sjekirom razbijao po kući, a zatim napao policajca. Morali ga prisilno vezati
Diljem Zagorja kreće spektakularno 5. izdanje ljetnog GFUK-a
Načelnik Anđelko Topolovec preuzeo ugovore za dva projekta Općine Radoboj
Dvojica muškaraca se potukla, jedan preminuo u bolnici
Traje sjednica Gospodarskog vijeća, Petek: 'Na burzi je samo 1237 ljudi, a poslodavci sve teže nalaze radnike'
Traži se najbolji med u Zagorju: Otvorene prijave za 24. županijsko ocjenjivanje
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
