Prethodni članak
Sljedeći članak

U Maču po trgovinama postavili košare 'Darujte srcem'

Načelnica Mača Mladenka Mikulec poručuje da čuvamo svoje i zdravlje svoje obitelji, ali da se sjetimo i onih kojima osim ljudske topline trebaju i osnovne potrepštine


Bliži se vrijeme Adventa ( išćekivanje, nada, budnost, čežnja) i blagdan Božića.

 

Posebno radosno doba u godini kada bismo trebali zagrliti najmilije i uživati u toplini svog doma. Cijela je godina bila drugačija. Ukradeni su joj zagrljaji, nježnost i obiteljska druženja. Čuvajte se ovih blagdana, čuvajte svoje zdravlje i zdravlje svoje obitelji.

[slika3[

 

Sjetimo se i onih kojima će zima biti posebno teška jer uz nedostatak toliko potrebne ljudske topline, oskudjevaju i u osnovnim potrepštinama. U našim trgovinama nalaze se košare "Darujte Srcem" u koje možete ostaviti svoj prilog. Svoju donaciju također možete dostaviti kod našeg župnika Marka Toplaka u župnom dvoru i Socijalnog vijeća Općine Mače, paketi će biti dostavljeni najpotrebitijim žiteljima naše Općine. To je na svojem Facebooku profilu napisala načelnica Općine Mače, Mladenka Mikulec pozivajući tako da se svi koji kupuju odreknu jedne stvari koja im baš nije neophodna.

 

Još članaka iz "Vijesti"

Facebook

Sljemenska cesta od Blizneca prema vrhu je zatvorena (sa zagrebačke strane).  Za sve skupine vozila otvoreni su: -autocesta A1 Zagreb-Split-Ploče; -autocesta A6 Rijeka-Zagreb; -državna cesta DC1 Karlovac-Slunj-Split; -stara cesta...

 
iz valute
u valutu

Tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe i podliježe promjeni bez prethodne najave. Zagorje.com ne može jamčiti točnost tečajne liste koju koristi konverter. Prije provođenja stvarnih transakcija potrebno je provjeriti trenutni tečaj kod službene ustanove. Tečajna lista dohvaćena je prema online podacima Hrvatske narodne banke.

mojtv.hr - kompletan tv program