Zdravko Radulović pokrenuo košarkaše Zaboka
Roster naravno još nije zaključen, Zabok je dobro popunjen na vanjskim pozicijama, no valjat će se popuniti na pozicijama četiri i pet, a možda i na poziciji tri
U Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku jučer je obavljena "prozivka", a nakon toga i prvi pripremni trening košarkaša Zaboka za nadolazeću sezonu u HT Premijer ligi. Novom treneru, legendarnom košarkašu Zdravku Raduloviću, odazvali su se sljedeći igrači: kapetan Antonio Črnjević, Ivan Martinko, Franjo Elčić, Vigor Borovčak, Luka Krajinović, te novopridošli: Bruno Levanić-Kutni, Marin Vručinić, Srđan Brocić, Lukša Buljević i Filip Radulović. Opravdano je izostao Andro Antonić. Stručni stožer Radulović je naslijedio od svog prethodnika, Ivana Tomasa, a u njemu će biti pomoćni trener Martin Tuđen, kondicijski trener Nikola Suntešić i fizioterapeut Dejan Lež.
Na samom početku igračima su se obratili sportski direktor Dragutin Črnjević i predsjednik kluba Ozren Hanžek. Nakon toga igračima se obratio Zdravko Radulović koji ih je upoznao s planom priprema. Još danas će imati jedan trening, nedjelja je slobodna, a od ponedjeljka počinje "kreševo" i trenirat će se dva puta dnevno. Od 16.-20. kolovoza košarkaši Zaboka boravit će u Termama Tuhelj, a treninge će se održavati Gradskoj sportskoj dvorani u Zaboku, a po potrebi i na sportskim terenima Termi Tuhelj. Po povratku s pripremama odigrat će i prvu utakmicu. Za sada još nisu čvrsto definirani termini pripremnih utakmica, no zna se da će protivnici Zaboka u tom dijelu biti Cedevita (dva puta), Dinamo i Furnir. Sigurno je da će Radulović tražiti još nekoliko pripremnih utakmica jer je puno novih igrača.
-Želim da imate poštovanje kako prema meni, tako i prema svim ljudima koji rade u ovom klubu, kao i jedno prema drugome. Ne želim vidjeti da se međusobno "krivo gledate". Prvo igramo za Zabok, a onda za sebe i za svoj vlastiti napredak. Od mene će te dobivati ogromnu količinu podrške i samopouzdanja, na vama je samo da trenirate i da se profesionalno odnosite prema svojim obavezama. Isto tako želim da na svakom treningu bude i doza fanatizma, jer se bez toga ne može napredovati- obratio se prije treninga svojim igračima Zdravko Radulović.
Roster naravno još nije zaključen, Zabok je dobro popunjen na vanjskim pozicijama, no valjat će se popuniti na pozicijama četiri i pet, a možda i na poziciji tri. Sportski direktor Črnjević je u intenzivnim pregovorima s nekoliko igrača, čija nam imena za sada nije želio otkriti, ali vrlo vjerojatno je da će roster Zaboka već idući tjedan biti bogatiji za dva igrača.
Kondicijski dio treninga odradio je s košarkašima Nikola Suntešić, a onda su Zdravko Radulović i Martin Tuđen odradili i prvi taktičko-tehnički dio treninga. Atmosfera je bila radna i vrlo profesionalna, a novi trener Radulović izuzetno je motiviran za rad, kao i njegova nova momčad.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
HEP: Uskoro bez struje ostaju brojna mjesta u Zagorju
U subotu na snagu stupa važna obveza za sve vozače, ako ne želite kaznu, pazite!
Veliki preokret 30. listopada: 4 znaka ulaze u razdoblje novca, uspjeha i sreće!
Kraj teškim danima! Ova 4 znaka u studenome lete od sreće – osmijeh im se vraća zauvijek!
Njihova je ljubav vječna! Ovi parovi horoskopskih znakova stvoreni su za cijeli život!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
