Zagorski derbi bez pobjednika, Stubica uzela puni plijen kod Banovca Mladost Zabok igra sutra

4. NL – središte 19. kolo

Danas je odigrano 6 od 9 utakmica 4. NL središte. U središtu naše pozornosti bio je zagorski derbi u Bedekovčini, između Tondacha i Straže koji je završio 1:1, Stražu je u vodstvo u 14. minuti doveo Vidiček, a u 77. izjednačio je Bobinec. Danas je igrala i Stubica, koja je imala gostovanje kod posljednjeg Banovca, pa je očekivala pobjedu nakon uvodna dva proljetna poraza. Do nje su Stubičanci i stigli i to s velikih 4:0. U vodstvo ih je doveo Sedak u 36. minuti, a do odmora je R. Glavač u 41. minuti povisio na 0:2. Sve dvojbe u nastavku je riješio Strabić u 69. minuti, da bi R. Glavač svojim drugim golom u 84. minuti postavio konačnih 0:4. Mladost iz Zaboka sutra će u 10 sati dočekati pretposljednju Zelinu. U ostalim današnjim utakmicama, uz onaj u Bedekovčini, još tri remija. Dinamo OO i Rugvica Sava 1076. igrali su bez golova, Lukavec i Odra 1:1, a Moslavina i Zagreb 2:2. Jedinu pobjedu uz Stubicu danas je ostvarila Sutla Laduč, koja je sa 2:0 pobijedila Slunj. Sutra će osim zabočke utakmice, igrati se i susreti Sava Strmec – Gradići i Croatia Hrastje – Ravnice. Danas je vodstvo preuzeo Lukavec s 43 boda, no Ravnice se sutra mogu vratiti na vrh. Mladost Zabok drži 6. mjesto s 27 bodova, koliko ima u 8. Tondach, Stubica je 11. s 25 bodova, a Straža 15. s 15 bodova. Donosimo sve današnje rezultate i trenutnu ljestvicu.