Zagorski derbi bez pobjednika

4. NL – središte 24. kolo Straža – Stubica 2:2

U 4. kolu 4. NL središte veliki zagorski derbi u Pregradi, gdje je Straža dočekala Stubicu. Utakmica je igrana u Pregradi, zbog kazne za Stražu, a došla je nakon kola u srijedu, gdje su obje ekipe poražene. Straža je stradala u Gradićima, a Stubica je u drami izgubila od Slunja. Danas, u prvih 45 minuta vidjeli smo puno udarac izvana, većinu nepreciznih, ali ipak i 4 gol. U 14. minuti Mario Landripet je sjajno pogodio s preko 25 metara za 0:1, no u 30. minuti je Biruš u gol poslao odbijenu loptu od golmana Đurđeka nakon udarca M. Pavića iz slobodnjaka s 25 metara za 1:1. Križanec je neporezno skrivio kazneni udarac u 40. minuti na Drempetiću, koji ga je sam realizirao za 1:2. No, već u 42. minuti, s istog mjesta kao i kod prvog gola Straže, M. Pavić puca iz slobodnjaka i ovaj puta izravno pogađa za 2:2. U nastavku opet mnoštvo udarac izvana, ali ovaj puta bez preciznosti, pa ostaje 2:2. Tako je Straža i peti zagorski derbi ove sezone odigrala bez pobjednika.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski. Mogući su odroni. Pojačan je promet na gradskim prometnicama i obilaznicama, a zbog radova i privremene regulacije prometa moguće su povremene smetnje i zastoji. Vozačima savjetujemo da prilagode b...