Remi Zagorca i Bistre u Podgori

Utakmica 25. kola III. HNL-središte Zagreb između domaćeg Zagorca i Bistre završila je rezultatom 2:2. Već u prvoj situaciji gosti su poveli preko Budimira već u 1. minuti (0:1). Gostujući napadač je bio u zaleđu, no ni pomoćni sudac Bilić ni glavni Komesar nisu se oglasili. Pritisak Zagorca isplatio se u 35. minuti nakon što su poslije kornera na lijevoj strani kombinirali Franjić i Hoić, a lopta je došla do Hoića koji efektnim udarcem zabija za 1:1. Nosamo dvije minute kasnije veliku pogrešku domaćeg vratara Babića koristi Matos koji sprema loptu u nebranjenu mrežu za 1:2. U 41. minuti Kunštić ruši Kanceljaka u svom kaznenom prostoru, kazneni udarac za sve osim za glavnog suca Komesara. Da nevolja bude veće Kanceljak više nije nastavio igru. Taj je detalj malo poremetio domaće, pa su umalo u smiraju prvog dijela primili i treći pogodak, no dva udarca Jolića dobro je obrani Babić.

U nastavku Zagorac puni bolji, stvorio je više priliku, a u 68. minuti nadmoć je okrunio izjednačujućim pogotkom u 68. minuti. Mlinarić je probio lijevu stranu i dao loptu za Smrekara koji produžuje do Franjića, a ovaj s pet metara sprema loptu u mrežu za 2:2. Imao je Zagorac još nekoliko opasnih prilika od kojih izdvajamo onu Kovačića u 82. minuti koju je obranio Rihtar, no imali su i gosti dobro priliku zadnjoj minuti preko Grozdeka, ali u posljednji trenutak očistio je Završki.