Pobjeda Tondacha u pripremnoj utakmici protiv Mladosti

U pripremnom ogledu dva zagorska četvrtoligaša Tondach je u Zaboku pobijedio domaću Mladost rezultatom 2:1.

Već u 6. minuti Frtalj je dobro pratio akciju Boronjeka i F. Jagarčeca po desnoj strani i preciznim udarcem savladao Mihovilića za 0:1. Domaći su poravnali u 26. minuti nakon što su Vedriš i Tumpić izmijenili dupli pas, da bi Vedriš poentirao za 1:1. Konačnih 1:2 postavio je u 45. minuti Loren Jurina nakon još jednog dobrog ubačaja F. Jagarčeca, kojeg je prethodno odličnom dijagonalom pronašao Frančina.

U nastavku su naravno izvršene brojne izmjene igrača, s time da je gostujući trener Bartolić u 60. minuti zamijenio kompletnu momčad. Domaći su imali inicijativu, dobro je po desnoj strani prolazio Vojaković, no Iskrić nije njegove ubačaje uspio pretvoriti u pogotke, pa je ostalo 1:2.

MLADOST - TONDACH 1:2 (1:2)
ZABOK: ŠC Zaseka, SUCI: Mihaljinec, Tuđa i Pešec.
STRIJELCI: 0:1 Frtalj 7', 1:1 Vedriš 26', 1:2 L. Jurina 45'.
MLADOST: Mihovilić, Pavić, Švaljek, F. Šoštar, Vedriš, J. Šoštar, Turk, Vojaković, Kahlina, Tumpić, Iskrić. JOŠ SU IGRALI: F. Martinec, M. Martinec, Knezić, Brezak, Poslek, Prtenjak, Črnjević, Borac. TRENER: Ivan Zubić
TONDACH: Voloder, Rafaj, R. Jurina, Hendija, Horvat, Bobinec, Frančina, L. Jurina, F. Jagarčec, Boronjek, Frtalj. OD 60. minute: Mirt, Bartolec, Mohač, Tenšek, Franc, Semenski, Prelčec, Filipec, Gorički, Jagarčec. TRENER: Drago Bartolić

Na autocesti A1 zbog prometne nesreće na 160.+700 km između čvorova Otočac i Perušić u smjeru Dubrovnika vozi se uz ograničenje brzine 80 km/h. Molimo korisnike za strpljenje. Kolnici su mokri i skliski u većem dijelu zemlje. Zbog obilnijih...