Pobjeda Straže, ostali zagorski predstavnici sutra

4. NL – središte 22. kolo

Danas je odigrano 6 utakmica 22. kola 4. NL središte, a od 4 zagorska predstavnika igrala je samo Straža, koja je dočekala Sutlu Laduč. Straža je stigla do vrijedne pobjede, osiguravši ju već u prvih 45 minuta. Za pobjedu su zabila dva Marka. Marko Ilić je već u 11. minuti pogodio za 1:0, da bi Marko Pavić u 34. zabio za, pokazat će se konačnih 2:0. Stražu u srijedu čeka gostovanje kod Gradića, a u subotu će u Pregradi u zagorskom derbiju dočekati Stubicu. U preostalim današnjim utakmicama vodeće Ravnice sa 1:0 su pobijedile Savu Strmec, povećale barem do sutra prednost pred Gradićima, a Savu spustile na predzadnje mjesto, iza Straže, koja se pomaknula za jedno mjesto. Na 3. se probo Zagreb nakon 1:0 protiv Croatie Hrastje. Sutra se igraju još tri utakmice, sve sa zagorskim predstavnicima. Mladost će u Zaboku u 10 sati ugostiti drugoplasirani Lukavec, Stubica je u 17 sati domaćin Gradićima, a Tondach će u 17 gostovati kod Odre. Evo današnjih rezultata, strijelaca i ljestvice.