Nova pobjeda Tondacha

4. NL – središte 32. kolo

Danas se igra većina utakmica 32. kola 4. NL središte, odnosno sve osim jedne, koja je odigrana jučer, a u kojoj je Tondach dočekao Savu Strmec i slavio sa 3:0. Domaćini su otpor gostiju slomili u najboljem trenutku, pred kraj prvoga poluvremena, točnije u 40. minuti, kada je za 1:0 zabio Patrik Pasariček. Vrlo brzo na početku nastavka riješene su sve dvojbe, jer je Jurica Hendija glavom u 49. minuti pogodio za 2:0. Još uvjerljiviju pobjedu domaćina osigurao je Franko Borovčak, koji je u 78. minuti zabio za konačnih 3:0. Tako je Tondach vrlo dobro iskoristio dvije utakmice protiv ekipa s dna ljestvice i u 3 dana stigao do 6 bodova i barem privremeno dok se ne odigraju današnje utakmice zasjeo na 6. mjesto ljestvice sa 46 bodova. Ostali zagorski predstavnici igraju danas. Već u 10 sati Mladost u Zagrebu dočekuje vodeće Ravnice, a u 18 sati Stubica gostuje kod drugog Lukavca, dok će Straža u goste HNŠK Moslavini.

Vremenski uvjeti u većem dijelu zemlje povoljni su za vožnju. Zastoji su povremeno mogući na dionicama gdje traju radovi. Vozače upozoravamo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. A1 Zagreb-Split-Ploče: -do 30. lipnja između...