Mladost dobila Stražu, pobjeda Tondacha, bod Stubice

4. NL – središte 31. kolo

Jučer i prekjučer odigrane su utakmice 31. kola 4. NL središte. U zagorskom derbiju Mladost je u Humu na Sutli svladala Stražu 2:0, golovima Vedriša. Stubica je dočekala HNŠK Moslavinu i odigrala 1:1. Stubicu je u vodstvo doveo Čekolj u 13. minuti, a za konačnih 1:1 zabio je Rekavić u 64. minuti. Tondach je pak gostovao kod posljednjeg Banovca i stigao do pobjede koju je trasirao na kraju prvog i početkom drugog dijela. Naime, Bobinec je u 44. minuti zabio za 0:1 i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Na poluvremenu trener Varjačić radi tri promjene, a jedan od igrača, koji je ušao Mario Čehulić već u 50. minuti zabija za 0:2. Domaćini se vraćaju u utakmicu u 77. minuti, kada na 1:2 smanjuje Anto Ban.

No, radost Banovca trajala je samo 5 minuta, jer je u 82. Frančina pogodio za konačnih 1:3. Već prekjučer Zagreb je ko gost pobijedio Rugvicu 1:0, a Sutla Laduč je na domaćem terenu svladala Dinamo OO sa 2:1. Jučer su vodeće Ravnice svladale Zelinu 2:0, a drugi Lukavec je slavio kod Gradića 1:0. Odra je dobila Slunj 3:0, a Sava Strmec Croatiu Hrastje 4:1. Na ljestvici Ravnice i dalje imaju 6 bodova pred Lukavcem, Mladost je na 6., Tondach na 9., Stubica na 11., a Straža na 17. mjestu. 32. kolo na rasporedu je već ove nedjelje. Svi bi prema najavi trebali igrati u nedjelju u 18 sati. Od zagorskih predstavnika najteže će biti Mladosti, koja u Zaboku dočekuje vodeće Ravnice, a teško gostovanje ima Stubica, kod drugoplasiranog Lukavca. Straža će u goste Moslavini, dok će Tondach dočekati Savu Strmec. Donosimo rezultate 31. kola, strijelce i ljestvicu.