Kickboxing klubu Krapina 3 zlata i 3 srebra!

Održan Kickboxing turnir „Kutina open 2022.“

• Rina Pavić, Ines Petanjko, Anđelka Tušek i Antonela Cesarec

Rina Pavić, Ines Petanjko, Anđelka Tušek i Antonela Cesarec

U Kutini je održan kickboxing turnir „Kutina Open 2022.“ na kojem je nastupilo 49 klubova sa 361 natjecateljem u 454 startova.

Na turniru su nastupile i članice Kickboxing kluba Krapina u tri kickboxing discipline.

Kao i obično članice kluba postigle su odlične rezultate. Tako se Antonela Cesarec, nakon što je prije nekoliko dana dobila prvu nagradu Gjalski među srednjoškolcima, vratila svom sportu i osvojila prvo mjesto među juniorkama do 55 kg u disciplini point fighting.

Ines Petanjko među starijim kadetkinjama do 55 kg natjecala se je u point fightingu gdje je osvojila drugo mjesto te je i u light contactu osvojila drugo mjesto.

Rina Pavić među juniorkama do 65 kg u light contactu osvojila je prvo mjesto dok se Anđelka Tušek natjecala se u kick lightu gdje je u starijim kadetkinjama početnicama osvojila prvo mjesto, a u skupini starijih kadetkinja je bila druga.