Gaj zasluženo slavio protiv Lučkog

Gaj je bio znatno opasnija momčad, osobito u prvom dijelu

Nogometaši Gaja sasvim su zasluženo slavili protiv Lučkog rezultatom 2:1 u 4. kolu III. HNL-središte. Pobjeda domaćih mogla je biti i jače izražena, Gaj je bio znatno opasnija momčad, osobito u prvom dijelu nastavka. U 12. minuti nakon ubačaja Deaka iz slobodnog udarca stoper Sambol prekrasnim je volejom doveo domaće u vodstvo od 1:0. U periodu od 47. do 55. minute jednom je prema gostujućem vrataru sam išao Šaban, a potom dva put Cvrtila no rezultat se nije promijenio. Kazna za promašaje stigla je u 57. minuti. Slobodan udarac nakon prekršaja nad Belakom izveo je Jazvić, Bobinec je nespretno odbio loptu na nogu Sidicoa koji ju sprema u mrežu za 1:1. Potez utakmice vidjeli smo u 25. minuti kada je Haramustek iz slobodnjaka s 25 metara udaljenosti prekrasnim eurogolom postavio konačnih 2:1. Ovom pobjedom Gaj se je probio na treću poziciju, iza vodećeg Zagorca i Karlovca 1919.