Prvo ovosezonsko slavlje Mladosti

Na Zaseki je pao Slunj rezultatom 2:0

I više nego zasluženo Mladost je nakon remija i poraza stigla do svoje prve pobjede u 3. kolu IV. NL-središte Zagreb skupina A. Na Zaseki je pao Slunj rezultatom 2:0, a Zabočani su propustili još barem 6 -7 stopostotnih prilika. Samo u prvom dijelu domaći su pet put išli sami prema vratima gostujućeg vratara Maravića, a od toga su dva puta bili precizni. U vodstvo od 1:0 domaće je doveo Iskrić nakon što je u 37. minuti odlično poslužen od Borca izašao sam pred Maravića i rutinirano ga matirao za 1:0. Vrlo sličan je bio i drugi zgoditak u 41. minuti kada je Borac u šansu izbacio mladog Tumpića, a ovaj je odmjerenim udarcem zatresao mrežu i postavio konačnih 2:0.

Zbog prometnih nesreća vozi se usporeno: -na 373. km autocest A1 Zagreb-Split-Ploče između čvorova VUČEVICA i DUGOPOLJE u smjeru Dubrovnika; -na državnoj cesti DC56 Klis-Grlo kod Klisa; -a promet je prekinut na ŽC3034 u mjestu Lukarišće kod Dug...