Zagorec i nakon četiri kola ima stopostotan učinak i zasluženi je lider III. HNL-središte

Sjajna priča Zagorca se nastavlja

Sjajna priča Zagorca se nastavlja. Krapinčani su u 4. kolu III. HNL-središte slavili u gostima kod Maksimira 1:0 i tako su nakon četiri kola jedina momčad sa stopostotnim učinkom. Pogodak odluke pao je već u 4. minuti, a postigao ga je Smrekar na asistenciju Hoića koji je odlično probio desni bok. Zagorec je odlično odigrao prvi dio i njegova je prednost mogla biti i veća. M. Majcenić je u 11. minuti pogodio vratnicu, a dobre prilike do kraja prvog dijela promašili su Smrekar i Hoić. U nastavku su domaći pokušali doći do izjednačenja, ali obrana Zagorca djelovala je fantastično. Malo je problema bilo nakon isključenja Brauna u 75. minuti, no ako bi nešto nakratko i promaklo obrani Zagorca, tu bi se našao vratar Bručić i spasio situaciju.

Pogled na ljestvicu za Zagorec izgleda impresivno. Četiri kola, maksimalnih 12 bodova, uz gol-razliku 8:0. Zagorec je jedina momčad koja nije primila pogodak u jakoj III. HNL-središte i sasvim je zasluženo na vrhu. Ovakvog se starta ne sjećaju ni najstariji kroničari.

Prekinut je promet državnom cestom Bjelovar-Daruvar (DC5) u mjestu Končanica, zbog prometne nesreće. PRIVREMENA REGULACIJA PROMETA .A2 Zagreb-Macelj: -do 15.studenog zbog radova sanacije mosta CONEC na 19.+270 u smjeru Zagreba zatvoreni je...