Split: Poraz RENAULT AUTO KREŠE u posljednjoj minuti susreta

U utakmici koja je obilovala golovima i preokretima RENAULT AUTO KREŠO je u posljednjoj minuti domaćinima prepustio pobijedu.

Auto Krešo je golom Suvajca u 12 minuti došao u vodstvo, međutim domaćini u istoj minuti izjednačuju, zgoditkom Despotovića, koji dvije minute kasnije MUČ BITUMIN dovodi i u vodstvo. Vodstvo domačina u posljednoj minuti prvog poluvremena na 3:1 povečava Alebić.

Drugo poluvrijeme počinje mirno sve do 26 minute, kada RENAULT AUTO KRESO golom Kunšteka smanjuje vodstvo gostiju, da bi samo tri minute kasnije Vincelj poravnao rezultat na 3:3.

Već minutu kasnije, u 30 minuti domaćine razveseljava pogodak Blagovesta, kojim MUČ BITUMIN ponovno dolazi do vodstva 4:3. Rovovska bitka se vodila sve do 38 minute kada Kovač uspijeva ugurati loptu u mrežu domaćina i ponovno izjednačiti rezultat na 4:4.

Činilo se da je to krajni rezulata utakmice, jer je do kraja ostalo svega dvije minute.

Međutim, domaćine je pomazila sreća, u posljednjoj minuti Malariću iza leđa u gol loptu sprema Boško Perišić i završava dramatičnu utakmicu na radost domaćih navijaća.

FC MUC BITUMINA : FC RENAULT AUTO KRESO 5:4 (3:1 )

MUČ BITUMINA - golovi

12' 1:1 Frane Despotović
14' 2:1 Frane Despotović
20' 3:1 Slaven Alebić
30' 4:3 Blagovest T. Marev
40' 5:4 Boško Perisšić

RENAULT AUTO KREŠO - golovi
12' 0:1 Donald Suvajac
26' 3:2 Darko Kunštek
29' 3:3 Tomica Vincelj
38' 4:4 Dino Kovač