Gaj se četvorkom prošetao kroz Odranski Obrež

10. kolo III. NL-centar, Dinamo OO - Gaj Mače 0:4

Nogometaši Gaja u velikom su naletu. Nakon što su u prošlom kolu Ponikvama u Gajnicama "uvalili petardu", Dinamo OO na svom je travnjaku prošao samo za pogodak bolje i izgubio s čistih 4:0. Sa šest osvojenih bodova s dva gostovanja i devet postignutih golova u dvije utakmice Gaj se probio na osmo mjesto na ljestvici i polako kroči prema gornjem domu gdje mu je i mjesto.

Počelo je dobrom šansom Adamića za domaće već u prvoj minuti, ali napadač domaćih ne koristi poklon Strahonje i puca preko gola Kazna stiže dvije minute kasnije. Gajski je odlično ubacio za Radića između dva stopera, a ovaj je mirno primio loptu i rutinirano zabio za 0:1. U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Pavetić je nakon kornera osvojio loptu na desnoj strani, odlično se oslobodio svog čuvara i još bolje centrirao, a Postonjski se odlično odrazio i glavom poentirao za 0:2.

Bilo kakve sumnje oko pobjednika razriješio je odlični Haramustek koji je u 57. minuti nakon solo-akcije pogodio "malu mrežicu" za 0:3. Točku na i stavio je sve bolji Radić u 85. minuti nakon što je akciju  s centra započeo Haramustek koji je dodao za Gregurića, a ovaj je odlično ubacio do Radića koji je prsima primirio loptu i pogodio efektni volej za konačnih 0:4 i veliko i zasluženo slavlje Gaja.

DINAMO OO - GAJ MAČE 0:4

ODRANSKI OBREŽ: igralište O. Obrež, SUCI: Spudić, Batušić i Radić.

STRIJELCI: 0:1 Radić 4', 0:2 Postonjski 45'+1, 0:3 Haramustek 57', 0:4 Radić 85'.

DINAMO OO: Šolčić, Vinković, Vedriš, Vučić, Savičić, Kasumović, Ćorić (80' Mikan), Rebić (61' Rebrenjak), Adamić, Šimić (72' Pleša), Pršir (46' Jurilj). TRENER: Tomica Pisačić

GAJ MAČE: Strahonja, Brlečić (46' Vukadin), Sambol, Radić, Haramustek, Gajski (78' Šaban), Sedak (78' Josipović), Ivetić (80' Gregurić), Postonjski, Mazalović, Tepšić. TRENER: Marijan Glavica