Renault Auto Krešo do pobjede u zadnjih 10 minuta

U utakmici 19. kola 1. malonogometne lige momčad Renault Auto Kreše ugostila je splitsku momčad Mejaši. Već u 1. minuti

U utakmici 19. kola 1. malonogometne lige momčad Renault Auto Kreše ugostila je splitsku momčad Mejaši. Već u 1. minuti Vincelj isprobava gostujućeg vratara koji uspijeva obraniti udarac domaćeg kapetana.

Na drugoj strani Malarićeve kvalitete oprobao je Simunić. Prvih 5 minuta susreta domaći u potpunosti kontroliraju igru, ali ne dolaze u pravu prigodu za gol.

Gosti se brane, i to vrlo dobro, te tek ponekad naprave pokoju kontru. Iz jedne takve u 6. minuti susreta Žarković je izbio sam ispred Malarića koji se na vrijeme bacio prema lopti i otklonio opasnost. Nedugo zatim Simunić još jednom opasno prijeti, no Malarić i to brani. Slijedi vrlo zanimljivih 5 minuta. U 9. minuti Hertl odigrava dupli pas s Presečkim i trese mrežu gostiju. Odmah zatim udarac Leskovara gostujući vratar Runac brani, a niti minutu kasnije udarac Vincelja krajnjim naporom skreće u korner.

Početkom 10. minute gosti rade prvi prekršaj. Slobodan udarac je kratko do Suvajca izveo Leskovar. Suvajac mu odmah vraća loptu i na trenutak zaboravljeni Leskovar koristi tu priliku i povisuje vodstvo. Međutim i domaći rade prekršaj u zoni udarca. Čubelić je odlično pronašao jednu rupu i pogodio u same rašlje za smanjenje vodstva domaćih. Već u sljedećoj akciji nakon dodavanja Hertla Vincelj ponovno povisuje vodstvo.

Sljedećih par minuta domaći ponovno kontroliraju igru. Gosti tek povremeno dolaze u prigode uglavnom nakon brzih izvođenja prekida i dugim loptama preko cijelog terena. Takav način igre gostiju donio im je rezultat u 16. minuti kad Smoljo smanjuje prednost domaćih. Minutu kasnije još jedna neopreznost domaćih i pred Malarićem su se potpuno sami našli Žarković i Simunić, te Simunić poravnava rezultat.

Početkom drugog poluvremena umalo su gosti i poveli. Simunić je iskoristio neopreznost domaćih, presjekao loptu i krenuo u brzu kontru sa Žarkovićem. U skoro identičnoj situaciji kao i kod 3. gola gostiju ovaj put je kao pobjednik izašao Malarić pravovremenom intervencijom. Igrala se 31. minuta kad su na desnoj strani kombinirali Leskovar i Kovač. Šemnički se prikrao na suprotnu stativu i dodanu loptu mirno pospremio u gol.

Slijedi još jedna kombinacija Hertla i Vincelja čiji udarac gostujući vratar izbacuje u korner. U 36. minuti brzi napad Leskovara i Kovača Leskovar pretvara u novi gol. Pred sam kraj utakmice Kovač pronalazi Suvajca koji bez problema trese mrežu za konačnih 6:3.

Renault Auto Krešo - Mejaši 6:3 (3:3)

Danas u 20.kolu RENAULT AUTO KRESO gostuje u Splitu, susret protiv FC MUC BITUMINA počinje u 17:00 sati.