Krenulo uređenje parkirališta ispred zgrade zlatarskog suda
Vrijednost investicije iznosi 615.736,25 kuna s PDV – om, a prva faza radova završit će do konca rujna
Dobra vijest za Zlatarščane - započelo je uređenje parkirališta ispred zgrade suda u Zlataru. Nakon provdenog postupka javne nabave, odabrana je najpovoljnija ponuda i potpisan ugovor s izvođačem radova, poduzećem Opus Dignum iz Zagreba, a vrijednost investicije iznosi 615.736,25 kuna s PDV – om. Radove sufinancirata i Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja, koje je odobrilo 185 tisuća kuna Gradu Zlataru za ovu namjenu.
- Ovo je važan projekt za naš grad, s obzirom da nam nedostaje uređeno parkiralište u centru Zlatara te želimo riješiti problem nepropisnih parkiranja po središtu – napominje zlatarska gradonačelnica Jasenka Auguštan – Pentek. Prva faza radova na uređenju parkirališta bit će završena do konca rujna, a završni će sloj asfalta biti položen iduće godine. - Molim građane za razumijevanje i strpljenje zbog otežanog parkiranja u centru grada dok radovi ne završe – pozvala je gradonačelnica Jasenka Auguštan - Pentek.
Prethodni članak
Sljedeći članak
DHMZ: Stiže fronta s pljuskovima i grmljavinom, evo gdje će najviše osvježiti
Zagorec napravio potez koji bi mnogi trebali slijediti: policija poslala važan apel
Hrvatska pošta najavila veliku novost: 'Počinje od sljedećeg tjedna...'
Dan žalosti u Zagorju: Zastave na pola koplja nakon tragedije u Sv. Križu Začretju
Žena (35) koja je u smrt odvela sebe i još dvojicu nije imala vozačku. Svo troje imalo je policijski dosje
Uskoro E(ko) E(tno) F(letno) festival Kumrovec 2026.
Pojačan promet prema moru, zbog nesreće kolone na A1
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kako pomoći divljim životinjama i biljkama tijekom velikih vrućina?
Opoziv proizvoda: Ako ste ga kupili, nemojte ga koristiti
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
