Zlatarbistričke mažoretkinje ponovno državne prvakinje
Ogromno BRAVO za sve naše cure koje su i u najtežim vremenima pokazale volju, ustrajnost i želju za plesom, treniranjem i nastupanjem! Sav trud itekako se isplatio, kažu trenerice
Zlatarbistričke mažoretkinje natjecale su se na 36. Državnom turniru i Open Cup natjecanju održanom 5. lipnja, u organizaciji Saveza mažoretkinja i pom-pon timova Hrvatske. Natjecanje je održano u Zagrebu, a sudjelovalo je ukupno 19 timova iz Hrvatske i Slovenije.
Na natjecanju su sudjelovale sve članice Zlatarbistričkih mažoretkinja i kroz cjelodnevno natjecanje otplesale ukupno 17 koreografija koje su uvježbavale od jeseni. Mažoretkinje su u Zlatar Bistricu donijele medalje iz svih kategorija u kojima su nastupile- sveukupno 12 zlatnih, četiri srebrne i jedna brončana medalja te 9 titula državnih prvakinja!
Trenerice Mirela Horvatić, Laura Čehulić i Marcela Čehulić izuzetno su ponosne na sve cure i njihove nastupe: „Ogromno BRAVO za sve naše cure koje su i u najtežim vremenima pokazale volju, ustrajnost i želju za plesom, treniranjem i nastupanjem! Sav trud itekako se isplatio!“
Titule držanih prvakinja Zlatice su osvojile koreografijama solo štap djeca (Lucija Parlov), u kadetskom uzrastu: solo pompon kadeti (Ana Škvorc), mini formacija pom-pon kadeti 1, juniorke: defile pom-pon juniori, solo pom-pon juniori (Lana Dlesk), trio pom-pon juniori (Dorotea Borić, Lana Dlesk, Anja Krivak), mini formacija pom-pon juniori, i seniorke: trio pom-pon seniori (Laura Čehulić, Marcela Čehulić, Mirela Horvatić) i mini formacija pom-pon seniori. Uz navedeno na državnom turniru ostvarile sjajne uspjehe i srebrne medalje u kategorijama solo pom-pon djeca (Lucija Parlov), duo pom-pon kadeti (Leona Majcen, Iva Pezić), mini formacija štap kadeti i mini formacija mix kadeti. Također, kadeti su bili brončani u kategoriji mini formacija pom-pon 2. Na Open Cup natjecanju ponovno su osvojile zlatne medalje i to u kategorijama duo acrobatic junior (Dorotea Borić, Lana Dlesk), mini formacija mix juniori i mini formacija mix seniori.
Mažoretkinje zahvaljuju svima na velikoj podršci i čestitkama te nastavljaju dalje s treninzima i pripremama za svoj program Večeri Zlatarbistričkih mažoretkinja koji će se održati sredinom lipnja u Zlatar Bistrici. Na programu će izvoditi koreografije s državnog turnira tako da će svi stanovnici Zlatar Bistrice, ali i šire imati priliku uživo pogledati nastupe državnih prvakinja. Pozivaju sve da prate njihovu facebook stranicu gdje će imati objavljene sve detalje oko programa Večeri, ali i mogućnosti upisa u tim u mjesecu lipnju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
PRIJETIO SUSJEDIMA SMRĆU: 'Ja sam Bog svemogući, pobit ću vas sve koje Hitler nije...'
[FOTO] Umjetnici i Tigrovi u akciji: Slike s likovnih kolonija prodane za kupnju važnog uređaja za zabočku bolnicu
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
