Zaprešić pobijedio u Bedekovčini

6. kolo 2. HRL U-13, skupina za poredak: Bedekovčina – Zaprešić 22:38

Kadeti RK Bedekovčina u 6. kolu lige za poredak U 13 2. HRL dočekali su Zaprešić. Bila je to neobična utakmica, u kojoj je Zaprešić vodio i u prvih 30 minuta, pa i do 3 gola razlike, ali se Bedekovčina vraćala i na odmor se otišlo sa 14:14. No, u nastavku gosti su zabili čak 24 gola, a domaćini samo 8, pa je na kraju završilo 22:38. Kod domaćina Igor Klanjčić je zabio 7 golova, dok su goste predvodili Ivan Forgić sa 12 i Jan Gulić sa 11 golova. U 7. kolu Bedekovčina, koja drži 6. mjesto sa 4 boda, gostuje kod ZG Dubrave 2.

RK BEDEKOVČINA – RK ZAPREŠIĆ 22:38 (14:14)