Visoka pobjeda Bedekovčine

3. HRL središte, skupina A: 12. kolo Trnje – RK Bedekovčina 28:42

Rukometaši Bedekovčine nakon zimske pauze, u nedjelju su nastavili natjecanje u 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je u 12. kolu gostovala kod Trnja i stigla do visoke pobjede 42:28. Prvih osam minuta igralo se više-manje gol za gol, ali je i u tom periodu Bedekovčina održavala minimalnu prednost. No, tada gosti kreću sa odvajanjem, prednost sve više raste i na odmor se odlazi sa 14:23. Ni u nastavku ništa novo. Bedekovčina samo još povećava prednost do na kraju velikih 28:42. Za pobjedničku ekipu Karlo Jurina i Marko Mohač zabili su po deset golova, Dejan Končić dodao je osam. Kod domaćina Antonio Parać zabio je osam golova. Bedekovčina drži peto mjesto sa 14 bodova, a u 13. kolu će na još jedno gostovanje i to kod vodeće Odeme.

RK TRNJE – RK BEDEKOVČINA 28:42 (14:23)