Nova pobjeda Bedexa 2, bod Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 13. kolo: Bedex 2 – Kitro Varaždin 4 3:0, Nedelišće Elting 2 – Toplice 2 3:2

Proteklog vikenda u 4. HOL sjever, gdje Zagorje ima dvije ekipe, na rasporedu je bilo 13. kolo. Vodeći Bedex 2 opet nije imao nikakvih problema i sa čistih 3:0 slavio je u svojoj dvorani protiv Kitro Varaždina 4. Svu uvjerljivost domaće su odbojkašice pokazale u prvom setu, kojeg su u svoju korist riješile sa 25:7. U nastavku igre, gošće su osvojile nešto više poena, ali i dalje je to bilo vrlo uvjerljivo, drugi set sa 25:14 i treći sa 25:21. Za Bedex 2 igrale su: Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Nika Granc, Ema Ocvirek, Daria Ban, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Eva Špiljak; trenerica Ivana Čehulić. Bedex 2 je ovom pobjedom zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 36 boda, a u 14. kolu gostuje kod Ivanca 4.

Toplice 2 propustile 2:0 vodstvo

Toplice 2 su u ovom kolu gostovale kod Nedelišće Eltinga 2 i stile do jednog boda. Toplice 2 su krenule super u utakmicu i prva dva seta riješile u svoju korist, prvi sa 25:22, a drugi sa uvjerljivih 25:11. No, tada kreće preokret domaće ekipe. U trećem setu Nedelišće Elting slavi sa 25:17, pa u četvrtom sa 25:20, pa o pobjedniku odlučuje peti set. U njemu se bolje snalaze domače igračice i osiguravaju drugi bod nakon 15:12. Toplicama tako s ovog gostovanja ostaje jedan bod. Toplice 2 igrale su: Patricija Spevec, Petra Žigovečki, Korina Sedak, Ana Sedak Benčić, Paula Posarić, Eva Macan, Tea Đurek, Antonija Pozaić (kap.), Ana Macan, Tara Sovec, Mila Čehulić i Nikolina Posarić; trener Robert Halapir. Toplice 2 nakon ovog kola drže šesto mjesto sa 25 boda, a u 14. kolu idu na još jednu gostovanje, kod Kitro Varaždina 3.