Upisane dvije pobjede

U 22. kolu 2. NL centar kadeti i juniori Zagorca ugostili Devetku

U 22. kolu 2. ML Centar za kadete i juniore krapinski Zagorec ugostio je ekipu Devetke i upisao dvije pobjede.

Bili su to susreti koji su za obje momčadi donosili puno jer su susjedi na tablici ( Zagorca peti a Devetke sedmi  dok su u  juniorskoj  konkurenciji domaćini puno bolje plasirani od gostiju – treće i deseto mjesto ) jer eventualnim pobjedama bodovna razlika bitno bi se povećala.

Dvostruki program na terenu sa umjetnom travom otvorili su kadeti koji su dosta dugo lomile odličan otpor gostiju da bi sve posložili i stavili stvari na pravo mjesto u drugom poluvremenu kada su u 65. minuto poveli golom Davida Kovačića da bi nakon toga u 71. minuti Kelava iz jedanaesterca povećao vodstvo Zagorca  a točku na i postavio je David Kovačić sedam minuta kasnije za konačan rezultat. Zagorec 3. Devetka 0.

U juniorskom susretu gledali smo gotovo identičan susret u kojem su domaći nogometaši lomili otpor gostiju do 64. minuti kada je Brezak postigao gol za vodstvo Zagorca da bi konačan rezultat u 71. minuti postavio autogolom Paša za pobjedu Zagorca od 2:0.

Ovim pobjedama juniori Zagorca nalaze se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice ( utakmica više od trećeplasiranog Samobora ) sa 41 osvojenim bodom dok kadeti ostaju na petom mjestu sa 36 osvojenih bodova.