Toplice 1 do boda kod vodeće ekipe lige

Odbojka. 3. HOL sjever: 11. kolo: OK Plavi 1 – ŽOK Toplice 1 3:2

Odbojkašice ŽOK Toplice 1, u nedjelju su u 11. kolu 3. HOL sjever gostovale u Murskom Središću kod OK Plavi 1. Bila je to zadnja utakmica ove kalendarske godine i prvog dijela prvenstva, a nakon velike borbe odlučena je nakon pet setova. Prvi set pripao je domaćim odbojkašicama 25:20, no Toplice 1 vraćaju se i drugi set osvajaju sa 26:24. Plavi 1 dobivaju 3. set sa 25:18, no Toplice 1 se još jednom vraćaju i nakon 25:22 u 4. setu odvode utakmicu u 5. odlučujući set. No, u odlučujućem setu Plavi 1 slave sa 15:10 i dobivaju utakmicu 3:2.

Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo, Ema Felja, Leona Šoštarko, Tea Čelec, Dora Halapir, Lana Ružak, Monika Kozjak i Petra Slovenec; trener Dario Zagvozda. Na ljestvici nakon prvog dijela prvenstva Toplice 1 drže 4. mjesto sa 19 bodova, a inače u vodstvu je baš ekipa Plavi 1 sa 29 bodova. Ovo je prva utakmica vodeće ekipe u kojoj im je netko uzeo 2 seta i tako otrgnuo bod, kako kažu u Toplicama, jedan ali vrijedan bod. U 12. kolu Toplice 1 gostuju kod OK Totovec, početkom veljače slijedeće godine.