Tondach slavio u Odranskom Obrežu

Mic po mic, korak po korak i vrijedni Tondach probio se na četvrtu poziciju nakon 9. kola IV. NL-središte. Svaka čast igračima Drage Bartolića i njemu samom. Tondach je najugodnije iznenađenje IV. NL-središte. U ovom kolu slavili su na gostovanju kod Dinama OO, s minimalnih, ali zasluženih 1:0. Bila je to čvrsta utakmica bez puno prigoda. Uglavnom bespoštedna borba na sredini terena. U nastavku je svaka momčad imala po jednu izrazitu šansu. Tondach je svoju za razliku od domaćina iskoristio. U 58. minuti odlično je s 20 metara opalio Držić, a još lijepše njegov udarac obranio Družinec. Trenutak odluke zbio se četiri minute prije kraja utakmice. Borovčak je odlično izveo skraćeni korner, još se bolje između dva stopera ubacio Frtalj i glavom spremio loptu iza leđa nemoćnog Sučića, za konačnih 0:1.

U idućem kolu Tondach očekuje još jedno gostovanje i to veliki derbi za treću poziciju protiv Trešnjevke.

Bit će to poslastica za nogometne sladokusce.

Zbog jakog vjetra na Jadranskoj magistrali između Bakra i Novog Vinodolskog zabrana je prometa za autobuse na kat, vozila s kamp prikolicama i motocikle (I. skupina vozila), a na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodolskog i Svete Mari...