Sjajni Zagorec slavio u derbiju kod Kurilovca

Odigrano šest utakmica 14. kola III. HNL-središte Zagreb

Nogometaši krapinskog Zagorca nastavljaju sjajni niz bez poraza. U 14. kolu Krapinčani su slavili u Kurilovcu protiv istoimenog domaćina koji slovi za najbolju momčad lige rezultatom 3:2. Zagorec je u vodstvu iz kaznenog udarca u 34. minuti doveo Smrekar. Od 55. minute domaći igraju s igračem manje, nakon što je isključen Rajić. Unatoč tome uspjevaju izjednačiti preko SEdlačeka u 63. minuti. Krapinčane u novo vodstvo u 72. minuti dovodi Kanceljak. No samo deset minuta kasnije ponovno je Sedlaček taj koji vraća stvari na početak. Ipak minutu prije kraja iskusni Ivan Firer postavlja končanih 2:3. za veliko slavlje Zagorca. Valja istaknuti da je kod Krapinčana debitirao Igor Postonjski, a nakon duže pauze zbog ozljede u momčad se vratio Leon Leuštek koji je u 27. minuti zamijenio Prahića.
Sutra u 11 sati u Gaj u Maču dočekuje Trešnjevku.

KURILOVEC - ZAGOREC 2:3 (0:1)
KURILOVEC: igralište ŠRC Udarnik, SUTKINJE: Bolić, Pejić i Petravić.
STRIJELCI: 0:1 Smrekar 34', 1:1 Sedlaček 63', 1:2 Kanceljak 72', 2:2 Sedlaček 82', 2:3 Firer 89'.
KURILOVEC: Debijađi, Spudić (58' Hodak), Tominac (70' Marinić), Pavlak, Sedlaček, Matoš, Čurek, Čunčić, Muhar (72' Ćosić), Roginić (46' Martinović), Rajić. TRENER: Perica Vidak
ZAGOREC KR: Babić, Prahić (72' Leuštek), Firer, Postonjski, Smrekar (85' Kovačec), Kanceljak, Poljak, Majcenić (78' Turniški), Landripet, Tarle, Vojaković (72' Kolar). TRENER: Drago Bartolić