Odigrano šest utakmica 14. kola IV. NL-središte Zagreb: Novo slavlje Tondacha

Tondach nastavlja s odličnim igrama i pobjedama. U 14. kolu IV. NL-središte Zagreb Bedekovčanci su u samoj završnici utakmice postigli dva pogotka i s 2:0 pobijedili posljednje plasirani Banovac. Tondach je u 88. minuti u vodstvo od 1:0 doveo Karlo Bobinec, a konačnih 2:0 u petoj minuti sudačke nadoknade postavlja Patrik Pasariček.
Stubica je poražena na gostovanju kod Moslavine 3:0. Domaće je u vodstvo u 47. minuti iz kaznenog udarca doveo Batarelo, da bi u 61. minuti Borić povisio na 2:0. Konačnih 3:0 u 90. minuti postavlja Galogaža.
Sutra (8.11.) u 10 sati u Zaboku će se odigrati novi zagorski derbi u kojem se sastaju Mladost i Straža.

Dinamo OO – Sutla-Laduč 2:0

Životinja (uočen je pas) na autocesti A3 između čvorova Babina Greda i Županja kod PUO RASTOVICA. Molimo korisnike za dodatan oprez.   Kolnici su mjestimice vlažni i skliski. Ponegdje ima i magle. Moguća je poledica. Vozačima savjetujemo...