Gaj se vraćao pa na kraju spašavao bod

3. HNL – središte 14. kolo: Gaj – Trešnjevka 3:3

U 14. kolu 3. HNL središte Gaj je u Maču dočekao Trešnjevku. U zadnje vrijeme igre Gaja nekako su promjenjivog karaktera, a ovo je bila i prva utakmica na domaćem terenu od kada je korona uklonila navijače s tribina. Friško prijepodne u Maču, magla i nešto niža temperatura natjerali su igrači na dobar ritam na početku, no ne može se reći da je prvih 45 minuta obilovalo prilikama. Ipak, nakon jedne kontre, goste je u vodstvo, u 29. minuti doveo Zabočanin Vinko Kotarski.

No, na početku nastavka, u 49. minuti, nakon ubačaja Deaka, kapetan Brlečić poravnava na 1:1, da bi u 55. minuti Postonjski sjajnim udarcem sa 14 metara, nakon kornera pogodio rašlje za 2:1. U 72. minuti gosti dolaze do izjednačenja. Lopta je u kaznenom prostoru u ruku pogodila Maloču, a sa 11 metara za 2:2 pogodio je Josipović. Isti je igrač fantastičnim udarcem u 79. minuti ponovno doveo Trešnjevku u vodstvo. Primio je loptu na 25 metara iskosa na lijevoj strani, okrenuo se i fantastično pogodio za 2:3. No, u 85. minuti joker s klupe Davor Iskrić zabija za 3:3, nakon ubačene lopte s lijeve strane.

Zbog olujnog vjetra samo za osobna vozila otvorena je autocesta A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Kikovica i Delnice. Obilazak za ostale skupine je državnom cestom kroz Gorski kotar (DC3). Na Jadranskoj magistrali (DC8) između Novog Vinodo...