Preokret Bedexa 1, jedan bod Toplica 1

Odbojka, 3. HOL sjever: 8. kolo: Ludbreg 1 – Bedex 1 2:3, Toplice 1 – Plavi 2 2:3

Odigrano je i 8. kolo 3. HOL sjever u kojoj se natječu i dva zagorska kluba. Bedex 1 nastavio je sa sjajnim partijama i ovaj puta u derbiju stigao do nove pobjede, i to nakon preokreta kod Ludbrega 1. Bedex 1 nije dobro krenuo u utakmicu, i prva dva seta pripala su Ludbregu 26:24 I 25:16. No, nakon toga kreće veliki preokret Bedexa 1. Treći set pripao je gošćama 25:21, a u četvrtom nakon drame opet slavi Bedex 1 sa 27:25, te nakon toga sa 15:13 osvaja odlučujući peti set i osigurava dva boda za ovu pobjedu. Bedex 1 drži drugo mjesto sa 14 bodova, tri manje od Totovca 1, ali i dvije utakmice manje. Za Bedex 1 igrale su: Ema Jambrek, Iva Gorički, Lucija Prančić, Marta Vurnek Sara Balen, Barbara Kovač (kap.), Marija Srebak, Lucija Mrkoci, Lea Herceg, Lana Pripeljaš, trenerica Ivana Čehulić. Toplice 1 su pak u Maču dočekale Plavi 2. I ta je utakmica otišla u pet setova. Toplice 1 su prvi set dobile sa uvjerljivih 25:12, no drugi pripada gošćama 25:19. Toplice se vraćaju u trećem setu sa 25:20 i vode 2:1. No, utakmica je prelomljena u četvrtom setu, koji Plavi dobiva 25:11, a onda završava posao u petom setu 15:12. Toplice 1 su sa ovim osvojenim bodom na sedmom mjestu sa 8 bodova, ali sa dvije utakmice manje. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo (kap.), Veronika Mužar, Leona Šoštarko, Ana Poljak, Matea Popović, Lana Horvatiček, Dora Halapir, Vida Bastić i Monika Kozjak; trener Dario Zagvozda. U devetom kolu Bedex 1 dočekuje Kitro Varaždin 2, a Toplice 1 gostuju kod Ivanca 3.