Poraz u Sesvetama

Rukomet, 2. HRL, U-11, U-13

• U 13 .jpg

Bedekovčina U 13

Nastavljena su i rukometna natjecanja u mlađim ligama. Bedekovčina se 2. HRL. natječe sa tri ekipe, a aktivna je bila smao jedna U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je u 13. kolu trebala dočekati Trnje, ali je utakmicu dobila bez borbe 10:0. Bedekovčina se trenutno se nalazi na 7. mjestu sa 8 bodova, a u 14. kolu 2. ožujka gostuje kod Metalca 2. U 13. kolu 2. HRL U – 13 skupina B Bedekovčina je gostovala kod Sesveta 2 i doživjela treći poraz. Sesvete su dobile izjednačeno prvo poluvrijeme sa 15:13, ali su se u nastavku brzo odvojile i na kraju stigle do plus devet, 30:21. U Bedekovčini tri strijelca, po osam golova zabili su Ivano Postonjski i Martin Gorički, a pet Ivan Lovrić. Za Bedekovčinu su igrali: Jakov Papišta, David Novosel, Ivano Postonjski 8(1), Martin Gorički (1), Matija Novosel, Ivan Lovrić 5, David Brestovečki, Ivan Rozijan, Dean Korpar 2; trener: Luka Mlinarić.  U 14. kolu Bedekovčina dočekuje Slogu SN, a na ljestvici trenutno je na vrhu sa 20 bodova, koliko ima i Sisak 2, ali sa dvije utakmice manje.