Pobjede zagorskih odbojkašica

Odbojka, 4. HOL sjever: 9. kolo: Bedex 2 – Kitro Varaždin 3 3:0, Ivanec 4 – Toplice 2 0:3

Odigrano je i 9. kolo u 4. HOL sjever. Bedex 2 je stigao do još jedne pobjede, sa čistih 3:0 slavio je protiv Kitra Varaždin 3. Prvi set pripao je domaćim odbojkašicama sa uvjerljivih 25:13, u drugom je bilo 25:21, a u trećem opet uvjerljivih 25:13. Za Bedex 2 igrale su: Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ema Ocvirek, Darija Ban, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.),; trenerica Ivana Čehulić.

Toplice 2 su gostovale kod Ivanca 4 i stigle do pobjede 3:0. Prvi set Toplice 2 su riješile u svoju korist 25:23, a što je utakmica odmicala, to su gošće bile sve bolje. Tako su u drugom setu slabile sa 25:20, a u trećem sa 25:15. Za Toplice 2 igrale su: Veronika Mužar, Marija Šturman, Veronika Reister, Lana Horvatiček, Laura Mišković, Laura Završki, Taša Šivalec, Eva Barić, Josipa Marković (kap.), Rania Gerdin, Lana Halapir, Ines Đurđan; trener Robert Halapir. Bedex 2 je još bez poraza, ali sa 21 bodom i dvije utakmice manje drži drugo mjesto (tri boda manje od Ludbrega 2), dok su Toplice 2 na šestom mjestu sa 15 bodova. U 10. kolu Bedex 2 gostuje kod Štrigove 2, a Toplice 2 gostuju kod Lepoglave 1.