Pobjeda Toplica 1, Poraz Toplica 2

Jučer su svoje utakmice u 3. i 4. HOL sjever odigrale odbojkašice Toplica.

Toplice 1 stigle su do prve pobjede. Nakon poraza u 1. kolu i slobodnog 2. kola Toplice 1 su dočekale Kitro Varaždin 2. Prvi set dobile su Toplice 1 i to sa sigurnih 25:11. U drugom setu gošće osvajaju šest poena više, ali opet je to sigurnih 25:17 za Toplice 1, dok je treći set bio najneizvjeniji, no i njega su dobile domaće odbojkašice sa 25:22. Za Toplice 1 igrale su: Ivana Prežigalo, Veronika Mužar, Leona Šoštarko, Matea Popović, Ana Poljak, Dora Halapir, Monika Kozjak, Vida Bastić i Ines Đurđan; trener Dario Zagvozda. Toplice 1 su na 6. mjestu sa 3 boda, ali i sa utakmicom manje. U 4. kolu Toplice 1 dočekuju Kaštel 2.

Toplice 2 su i treći puta zaredom igrale domaću utakmicu, ovaj puta u Pregradi. Nakon dvije pobjede, ovaj puta stigao je poraz i to od Kitro Varaždina 3. Gošće su slavile sa 3:0, po setovima 25:13, 25:21 i 25:15. Za Toplice 2 igrale su: Josipa Marković, (kap.) Veronika Mužar, Marija Šturman, Ana Poljak, Lana Barić, Taša Šivalec, Eva Barić, Rania Gerdin, Ines Đurđan, Laura Mišković i Lana Halapir; trener Robert Halapir. Toplice 2 su na 4. mjestu sa 6 bodova, a u 4. kolu gostuju kod Štrigove 2.