KBK Krapina ostvario odlične rezultate na turniru „37th Slovenia Open“

Zagorje ob Savi, Slovenija, po trideset sedmi puta ugostilo je 71 klub iz 7 zemalja s 568 sportašica i sportaša u uzrastima od mlađih kadeta do seniora na međunarodnom kickboxing turniru „37th Slovenia Open“ .

Kickboxing klub Krapina nastupio je sa 8 natjecatelja koji su postigli sljedeće rezultate:
Antonela Cesarec u kategoriji juniorki u point fightingu do 60 kg osvojila je prvo mjesto; u kategoriji seniorki do 60 kg u point fightingu ponovila je isti rezultat te također osvojila prvo mjesto te se natjecala i u apsolutnoj kategoriji point fightinga za žene gdje je osvojila treće mjesto i svoje vitrine pospremila dva zlata i jednu broncu.
Katarina Jug među djevojčicama do 36 kg u point fightingu osvojila je drugo mjesto.
Timotej Kukovačec među mlađim kadetima do 47 kg u point fightingu u konkurenciji od 17 natjecatelja osvaja peto mjesto, a među starijim kadetima u light contactu do 47 kg treće mjesto.
Luka Čuček među dječacima do 27 kg u point fightingu osvaja treće mjesto.
Patrik Varjačić u starijim kadetima do 37 kg u point fightingu osvaja treće mjesto.
Josip Varjačić među starijim kadetima do 52 kg u point fightingu također osvaja treće mjesto.
Ovaj put Katja Kunštek među djevojčicama do 30 kg i Jakov Varjačić među mlađim kadetima do 32 kg ostaju bez medalja i osvajaju 5. mjesta.