Karlovac uvjerljiv protiv Gaja

Niz Gaja od dvije uzastopne pobjede zaustavljen je na stadionu Branko Čavlović-Čavlek gdje je domaći Karlovac 1919 slavio s 4:0 u utakmici 3. kola III. HNL-središte. Već u 3. minuti Olmo glavom pogađa za 1:0. Gaj se držao sve do 61. minute, početkom nastavka dobru priliku za izjednačenje promašio je Cvrtila, a onda je u 61. Marinić iz slobodnog udarca povisio na 2:0. Još se slavlje nije ni stišalo, Čakarić je zabio za 3:0. Isti je igrač u 76. minuti izašao sam pred mladog Strahonju i rutinirano zabio za konačnih 4:0. Ovom pobjedom Karlovac 1919 probio se na drugo mjesto iza vodećeg Zagorca KR, dok je Gaj pao na petu poziciju.

KARLOVAC 1919 – GAJ MAČE 4:0 (1:0)
KARLOVAC: igralište Branko Čavlović-Čavlek, GLEDATELJA: 200, SUCI: Jerbić, Geller i Mužar
STRIJELCI: 1:0 Olmo 3', 2:0 Marinić 61', 3:0 Čakarić 62', 4:0 Čakarić 76'.
KARLOVAC 1919: Paus-Kunšt, Sušilović, Vrtarić, Knezović, Bagarić (79' Chani), Marinić (79' Mičunović), Mamić, Prpić (70' Vucelić), Čakarić (83' Zavalić), Olmo, Pribanić (70' Dadić). TRENER: Sreten Ćuk
GAJ MAČE: Strahonja, Vukadin, Sambol, Postonjski, Haramustek, Šaban, Rihtar (67' Deak), Josipović (62' Tomek), T. Benčić (77' Krpanec), Cvrtila, Kovačić (46' Kotarski). TRENER: Vladimir Tuweg