Ivančica za kraj do uvjerljive pobjede

4. NL – središte skupina A: 30. kolo: Ivančica – Brezovica 5:1

U 30. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančica je dočekala Brezovicu. Nakon što se kolo prije nisu niti uspjeli okupiti, zbog velikog broja ozljeda i bolesti, za oproštaj od sezone Ivančica je uspjela sakupiti dovoljan broj igrača, više od gostiju koji su imali samo dvije zamjene, a domaćini pet. Gostima utakmica i te kako važna, s bodom bi sigurno ostali u ligi. No, već u začetku bilo je jasno da je ovo dan domaćina. Antonio Rihtarić je doveo Ivančicu u vodstvo u 22. minuti, da bi na 2:0 u 29. minuti povisio Matija Bukvašević. Na odmor se otišlo sa 3:0, nakon što je Fran Gorupec poentirao u 44. minuti. U nastavku Brezovica smanjuje. Nakon dosuđenog kaznenog udarac Bruno Nagyszombaty u 57. minuti sa bijele točke pogađa za 3:1. No, u završnici Ivančica dolazi do još uvjerljivije pobjede. U 76. minuti za 4:1 zabio je Lovro Hajdek, a isti je igrač u drugoj minuti nadokande postavio konačnih 5:1. Tako je Ivančica sezonu u kojoj ispada ipak završila pobjedom, prvom proljetnom, a ujedno i poslala Brezovicu u županijsku ligu, jer je je Blato pobjedom u zadnjem kolu protiv Poleta (SK) preskočilo.

4. NL – središte, skupina A, 30. kolo

IVANČICA – BREZOVICA 5:1 (3:0)

SUCI: Golub, Vidoš, Kovač GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 1:0 Rihtarić 22', 2:0 Bukvašević 29', 3:0 Gorupec 44', 3:1 Nagyszombaty 57' 11m, 4:1 Hajdek 76', 5:1 Hajdek 90+2'

IVANČICA: Tokić (90+2' Jakuš Mejarec), Gorupec, Rihtarić, Škvorc, Hajdek, Prtenjača, Piljak (90+2' J. Mikulec), Bukvašević, Crčić (89' Mešnjak), Habajec, Kurešić; trener. Ivica Krivak

BREZOVICA: Ružić, Hodak, Anić (46' Mlađenović), Prša, Kulašević, Nagyszombaty, Fumić, Pavić, Tolić, Turković, Šegota; trener: Ivan Milas