Sezona završila pobjedom

4. NL – središte skupina A: 30. kolo: Golubovec – Odra 4:2

U 30. kolu 4. NL središte skupina A Golubovec je dočekao Odru. U posljednjem nastupu sezone nije bilo rezultatskog imperativa, a svih šest golova za pobjedu domaćina 4:2 palo je u prvom poluvremenu. Već u prvoj minuti Robert Kuharić je zabio za 1:0, no, u 14. minuti Matija Filipović izjednačava. No, vrlo brzo Golubovec rješava pitanje pobjednika. U 21. minuti Dario Bobek pogađa za 2:1, a onda u 30. i 35. minuti Silvio Vukić sa dva gola diže već na 4:1. U 44. minuti Filipović svojim drugim golom postavlja 4:2, rezultata poluvremena, no pokazat će se i rezultata na kraju utakmice. Golubovec sezonu završava na petom mjestu.

4. NL – središte, skupina A, 30. kolo

GOLUBOVEC – ODRA 4:2 (4:2)

SUCI:  Lešković, Peharec, Tuđa GLEDATELJA: 50

STRIJELCI: 1:0 R. Kuharić 1', 1:1 Filipović 14', 2:1 D. Bobek 21', 3:1 Vukić 30', 4:1 Vukić 35', 4:2 Filipović 44'

GOLUBOVEC: Škvorc (75' Leško), Mat. Bobek, Risek, Tepuš, N. Bobek, D. Bobek, R. Kuharić (69' P. Behin), Kanceljak (54' N. Bobek Brus), Vukić (69' M. Behin), Mar. Bobek, Mlakar; trener: Tomislav Škudar

ODRA: Majdek, M. Fučkala, Tolj (46' Štefanac), Kljujev, Režek, A. Fučkala, Adžaga, El Hadi (33' Hanachi), Popović, Filipović, Topalović; trener: