Dupla kruna za kadete Gaja
Kadeti Gaja iz Mača, predvođeni trenerom Markom Poslonom osvojili su duplu krunu ove sezone. Nakon već ranije osvojenog zagorskog kadetskog kupa, sad je osvojen i naslov u kadetskoj ligi KZŽ-e. U zadnjem kolu na rasporedu je bio derbi sa Pregradom u Maču.
Iako još nisu odigrane sve utakmice već je i prije bilo jasno da će kadeti Gaja biti prvaci. Gaj je nakon ove, odigrao sve utakmice i naslov osvaja sa 60 bodova, uz 20 pobjeda i samo jedan poraz. U zadnjem nastupu slavio je sa 1:0. Strijelac pobjedničkog gola u 21. kolu je Gabriel Bubnjar. Trener Marko Poslon ponosan je na ekipu, koji je stvorio još u pionirima, gdje je također osvojeno prvo mjesto. Poslon je također zahvalio roditeljima na organiziranoj fešti, odvajanju vremena za vožnju klinaca na treninge i utakmice, te sve ostalo.
No, i ekipa je na kraju pripremila poklon za trenera Poslona, čime mu je odala priznanje za trud i rad, ali i rezultate. Igrači koji su igrali: Josip Benković, Leonardo Ščapec, Mateo Kramarić, Niko Raškaj, Paolo Bajs, Mihael Pavlek, Leonardo Kucelj, Antonio Rihtarić(C), Karlo Miljan, Sven Ostojić, Daniel Levak, Gabriel Bubnjar, Ivan Mendek, Tin Mendek, Goran Kondres, Leonardo Babić, Vito Pozaić, Niko Piljak, Patrik Androić, Ivano Raškaj, Karlo Cvetko i Bruno Strelar.
Trener Poslon ovom prilikom zahvalio je o NK Pregrada na špaliru, Mažoretkinjama Alina, te Juri Sremcu za razglas. Pehar je dodijelio Franjo Kučko iz NSKZŽ, a na dodjeli je bila i načelnica Mače Mladenka Mikulec Šimunec.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Pohanje bez jaja i brašna: smjesa od 2 sastojka zbog koje meso ostaje sočno, a korica savršeno hrskava
Stiže novo zahlađenje: Snijeg moguć i u nizinama, temperature ispod nule
Odličan trik: Dodajte kap ove tekućine u teglu i cvijeće će bujati kao ludo
Preminula je jedna od najvećih zagorskih glazbenih legendi - omiljeni Radek
Novac im pada s neba: U travnju će se ova dva znaka obogatiti, dok će ostali samo zavidjeti!
Nebeski blagoslov na Uskrs: Ova 3 znaka dobivaju sve odjednom – sudbina im vraća dug u ljubavi, sreći i novcu
Stručnjakinja tvrdi: Ove će namirnice prve poskupjeti zbog goriva
Dvije pobjede Bedekovčine
Toplice odigrale zaostalu utakmicu, Bedex redovno kolo
Zabok poražen od Dubrovnika
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
