Bedekovčina poražena u dramatičnoj završnici

3. HRL središte, skupina A: 17. kolo: RK Bedekovčina – RK Moslavac 24:25

Rukometaši Bedekovčine u 18. kolu 3. HRL središte skupina A dočekali su Moslavac. Bila je to vrlo važna utakmica u borbi za što više pozicije, a završila je dramatičnom završnicom, koja je otišla na stranu gostiju. U prvom poluvremenu ekipe su se izmjenjivale u vodstvu, najviše do dva razlike, a Bedekovčina je pred kraj poluvremena stigla na 12:9 i 13:10. To su bile jedina dvije situacije u kojima je neka ekipa imalo plus tri, a na odmor se otišlo sa 13:11. U nastavku gosti su skroz sustigli domaćine, pa su i oni preuzeli vodstvo na 20:19 i 21:20. No, tada Bedekovčina uzvraća i stiže na 24:22, pet minuta prije kraja. No, u tih pet minuta Bedekovčina ostaje bez gola, a Moslavac radi još jedan, ovaj puta i konačan preokret i sa tri gola dolazi do 24:25 i vrijedna dva boda. Bedekovčinu su predvodili Dejan Končić sa 8 i Karlo Jurina sa 8 golova, dok je za goste Zvonimir Žilić zabio 9 golova. Bedekovčina je sada šesta sa 20 bodova, koliko ima i sedmi Moslavac. U 19. kolu Bedekovčina gostuje kod Sloge Novoselec-Križ

RK BEDEKOVČINA – RK MOSLAVAC 24:25 (13:11)