Krapina: Derbi završio podjelom bodova

Današnji derbi u Krapini između domaćina Zagorca i zabočke Mladosti u kojem smo vidjeli dobru, borbenu i golovima bogatu utakmicu završio je rezultatom 3:3.

Krapinčani su sjajno krenuli u utakmicu te poveli sa 2:0. Greškom domaćeg golmana Zabočani uspijevaju do kraja poluvremena smanjiti rezultat, te se na odmor odlazi rezultatom 2:1 za domaćina.

Zagorec i u drugo poluvrijeme kreće bolje, postiže gol te se već pomalo očekivalo da će mirno privesti utakmicu kraju vodstvom od 3:1.

Međutim, gosti se bude, te zahvaljujući lošoj intervenciji vratara Zagorca uspijevaju smanjiti rezultat na 3:2, a ubrzo i postavljaju i krajnji rezultat utakmice 3:3.

Od same utakmice smo dobili što se i očekuje od samog derbija, borbenu i čvrstu utakmicu, začinjenu sa šest golova.

Suđenje je bilo korektno, kao i ponašanje igrača i publike. Uvod u 11. kolo 1. Županijske nogometne lige tako je protekao u sportskoj borbi, bez incidenata i po našem mišljenju sa realnim rezultatom, kojim obje momčadi mogu biti zadovoljne.

11. kolo 1. Županijske nogometne lige

ZAGOREC - MLADOST Z  3-3 (odigrano danas u 14, 00 sati)