Desetodnevno ljetovanje za zlatarske i mačanske školarce
Potpisani ugovori za školu plivanja u Nerezinama
Već šestu godinu zaredom, Grad Zlatar omogućuje učenicima trećih razreda OŠ Belec i OŠ Ante Kovačić Zlatar desetodnevno ljetovanje uz školu plivanja. Potpisan je ugovor o sufinanciranju Škole plivanja u Nerezinama na Malom Lošinju, objavila je gradonačelnica Zlatara Jasenka Auguštan – Pentek.
Grad Zlatar sufinancira 50% troškova, dok se za djecu iz obitelji slabijeg imovinskog stanja pokriva cjelokupni iznos. Djeci je osiguran puni pansion. Stručni voditelji, učitelji plivanja i animatori brinu o sigurnosti i zabavi. - Ovaj program pruža našim najmlađima priliku za nezaboravno ljetovanje, učenje plivanja i druženje s vršnjacima. Ponosni smo što možemo podržati ovakve inicijative koje doprinose razvoju i sreći naše djece – kaže gradonačelnica.
U Vrbovcu je ugovor potpisala i načelnica Općine Mače, Mladenka Mikulec Šimunec, čija općina također pokriva 50 posto troškova za ljetovanje. -Za 2025. godinu, cijena petodnevnog programa iznosi 280 €, a Općina Mače sufinancira 140 €, čime se značajno olakšava roditeljima i omogućava većem broju djece sudjelovanje. Ove godine na Školu u prirodi putuju učenici 3. i 4. razreda matične i područne škole – ukupno 39 učenika! Gradsko odmaralište grada Vrbovca u Nerezinama već je dugo omiljeno mjesto gdje su mnogi prvi put vidjeli more. Ova vrijedna suradnja s Općinom započela je 2021. i nastavlja se, jer ništa nije ljepše od dječjeg osmijeha i uspomena koje traju cijeli život! – kaže načelnica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Na Bračku će se graditi veliki Centar za palijativnu skrb. Evo detalja
Nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
Trgovkinja (48) u Facebook grupi 'Thompson i Hrvati' objavila skandaloznu fotografiju sina i nećaka, stigla joj policija!
Nestala je Lana. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Prometna nesreća: Auto slupan, očevid u tijeku
Šokantan incident: Razjareni pas napao ženu, rastrgao i njenog ljubimca! Vlasnika čeka kazna
[FOTO] Auto s četvero putnika sletio s ceste, intervenirali vatrogasci
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
