KARLA JE U POLUFINALU! Mlada Zagorka plasirala se u polufinale 'Superstara'
Foto: Screenshoot RTL
Karla Miklaužić, Monika Jukić, Katarina Car, Benjamin Hasanić, Bojan Pavlović, Marko Stanković, Ema Bubić, Nikola Batinović, Hanan Velić i Luka Tomić večeras su se u drugoj live emisiji Superstara borili za glasove publike i ulazak u TOP 8, odnosno u polufinale.
Nakon napete prve epizode uživo u kojoj je žiri jednoglasno odlučio iskoristiti svoj "Glas za spas" kako iz showa ne bi ispao dobitnik platinaste karte Marko Stanković, večeras je pred kandidatima bio zadatak borbe za svoje mjesto u polufinalu čime će doći još bliže tituli Superstara i nagradi od 50.000 eura.
Naša mlada Zagorka iz Huma na Sutli, 17- godišnja Karla Miklaužić, izvela je pjesmu Tereze Kesovije "Moja posljednja i prva ljubavi", kojom je oduševila žiri, a očito i publiku te gledatelje koji su glasali, budući da je, nakon prebrojavanja glasova, Karla Miklaužić ušla u polufinale!
Čestitamo!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Dan općine Mače: ‘Imamo nešto što se ne može kupiti novcem - zajedništvo, bogat društveni i kulturni život’
Gradonačelnica Zaboka Valentina Đurek održala prijem za ekipu SD Tekstilca
''Oporuka'' Đurđice Seleš stiže u Mariju Bistricu, rezervirajte kartu
I sutra u Zagorju radovi HEP-a. Evo gdje od jutra neće biti struje
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
