Sezonsko zapošljavanje: Traže se vrtlarski radnici, kuhari i konobari za rad u Poreču
Predstavnici poduzeća “Plava laguna“ iz Poreča dolaze, kako bi nezaposlene osobe informirali o mogućnostima i uvjetima rada u njihovoj tvrtki..
U utorak, 23. veljače, u 9.30 sati predstavnici poduzeća “Plava laguna“ iz Poreča dolaze u Malu dvoranu Pučkog otvorenog učilišta u Krapini, kako bi nezaposlene osobe informirali o mogućnostima i uvjetima rada u njihovoj tvrtki te obavili selekcijski intervju s osobama zainteresiranima za sezonsko zapošljavanje.
Traže se vrtlarski radnici, kuhari i konobari, a prijave za sezonsko zapošljavanje mogu se predati u Područnom uredu Krapina i Ispostavama Zabok, Pregrada, Klanjec, Donja Stubica i Zlatar Bistrica, svakim radnim danom od 7 do 15 sati.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Sastojak za najbolji dinstani kiseli kupus ima svaka kuća, ali ne znaju svi ovaj trik. Dodajte malo i pirjajte po običaju
IZBIO POŽAR: Gori zgrada, vatrogasci na terenu
Vlak usmrtio muškarca! Identitet mu je trenutno nepoznat
Šokantno otkriće! Popularni keks pun otrova - provjerite imate li ga kod kuće
Povijesna odluka za vozače: Sabor donio zakon koji zauvijek mijenja način vožnje u Hrvatskoj
Sudbina im konačno vraća dugove: Ova 3 znaka u 2026. živjet će bolje nego ikada
Herojska akcija kroz plamen: Specijalci spasili muškarca iz gorućeg stana, prebačen u bolnicu
ALARMANTNO STANJE: Bolest hara Hrvatskom. Učionice prazne, ljekarne i hitne prepune
Općina Lobor dodijelila 12 novčanih potpora roditeljima novorođenih mališana
Doktor osumnjičen da je godinama seksualno zlostavljao i drogirao maloljetnike ide u zatvor
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
